| unnumesecret a întrebat:

Care imi zice si mie niste sloganuri pentru handbal ( sunt in clasa a6 A si vreau sa imi incurajez colegele ) funda

Răspuns Câştigător
| sktpwh a răspuns:

1.Clasa/Scoala -[numele clasei/scolii tale]- vrem un gol drept in plasa portilor! [Gen: Clasa a VI-a/ Scoala 24 vrem un gol drept in plasa portilor!]

2. Clasa/Scoala [adversara] vrem un gol pe deasupra portilor!

3. Pe vant, pe ploaie, [numele] e cea mai tare!

4. Hai [numele adversarului] la culcare, ca va dam si pijamale, si va dam si biscuiti, du-v-ati dracu de tampiti!