| SefTPU a întrebat:

Care jucator e mai valoros(bun) motanul Bogdan Stancu sau Alexandru Maxim?
Maxim e cel mai bun mijlocas roman?
E cel mai bun jucator roman?

Răspuns Câştigător
| feraryyy78 a răspuns:

Stancu din cate ai vazut la nationala este o rusine totala in atac, adica scapi de mai multe ori singur cu portarul si ratezi de fiecare data?! Si in plus uita-te si la ce echipa joaca Maxim (Stuttgart) si la ce echipa joaca Stancu (Genclerbirligi). Adica serios, ai mai auzit cumva de echipa asta? happy

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Alexandru Maxim, care este şi cel mai în formă jucător român, este într-o formă extraordinară la Sttutgart.

| Darkguy a răspuns:

Dupa parerea mea, Maxim e mult mai bun decat Stancu.