| StefyRO a întrebat:

Care sunt sansele sa ajung footbalist? Am 12 ani sunt la football de destul de multa vreme chiar daca sunt de putin timp sunt la o echipa buna in care sunt titular si ma incadrez in echipa. Sunt din Craiova. Dec dupa voi. Care sunt sansele sa ajung footbalist?

13 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Salut stefy!
Ai sanse foarte mari, daca poti sa mergi in continuare si te ti de acest sport ai posibilitatea sa ajungi.
Daca te-ai inscris de mic este si mai bine pentru ca esti deja obisnuit la 12 ani
Trebuie doar sa muncesti, poti sa te joci fotbal si la tine pe acolo cu prietenii.
O zi buna, bafta!
Eu zic ca ai toate sansele sa devi fotbalist!

| shadovv a răspuns:

Orice e posibil...

| davidtm a răspuns (pentru shadovv):

Nu chiar oricelaughing

| shadovv a răspuns (pentru davidtm):

Spune un lucru imposibil. De fapt doar un singur lucru este imposibil: inexistenta lui Dumnezeu. In rest, totul este posibil!

| Hombre a răspuns (pentru shadovv):

Imposibil sa existe Dumnezeu, altfel sigur il vedeam.

| davidtm a răspuns (pentru shadovv):

Cum poti sa spui ca d-zeu nu exista?
crezi ca pamantu asta, lumea asta a aparut asa din senin?
cineva l-a creat si este dumnezeu.

| shadovv a răspuns (pentru davidtm):

Sa inteleg ca tu crezi ca realitatea a aparut din senin in urma unei explozii?

| shadovv a răspuns (pentru Hombre):

Cei care gandesc empiric ar trebui folositi ca sclavi.

| Hombre a răspuns (pentru shadovv):

Acest deziderat vine din afara convingerii, "De fapt un singur lucru este imposibil: inexistenta lui Dumnezeu"

| StefyRO explică (pentru Hombre):

Ce prostie zici tu acolo. De unde crezi ca am aparut? Sa **** o stea si a creat pamantul? Si din pamant am iesit noi? Doamne cand vad oameni asa fara minte.

| Foarfeca a răspuns:

Intreab-o pe Mama Omida ca ea stie sigur.

| cacealma a răspuns:

Cu putin noroc, multa munca ai sanse foarte mari sa devii fotbalist! si este nevoie si de talent, dar daca la 12 ani esti titular deja, ai sanse mari sa devii ce doresti, continua sa-ti atingi telul!

| Alexxdv7 a răspuns:

Daca iti vezi de treaba si tragi la antrenamente din greu ai o sansa foarte marewinking