| krl11 a întrebat:

Care sunt sporturile pe care le practicati\ le-ati practicat?

18 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Fotbal si baschet

| Ecou a răspuns:

Practic taekwondo, am facut karate traditional, fotbal, inot, basket si breakdance

| cosmin21 a răspuns:

Am practicat fotbal, inot si putin judo. si acum ma preocupa doar culturismul.

| katy a răspuns:

Dans,volei,handball.gimnastica artistica,gimnastica aerobica, fitness, atletism si curand inot

| CenturyChild a răspuns:

Patinaj (vreo 3 ierni, era sa ajung la hochei dar nu m-a lasat mama), innot ( 2 veri dar degeaba), tennis (2 veri dar nu s-a prins nimic de mine), dansuri latino americane( 2-3 luni), tennis de masa( 3 ani dar ca hobby mai mult decat ca sport), aikido (cateva saptamani) si acum practic karate & kickbox de vreun an jumate si imi propun sa nu ma mai las big grin.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am practicat boxul, apoi am jucat rugby, orasul unde locuiesc are o traditie in acest sport.

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Eu practic Qwan Ki Do-arte martiale chino-vietnameze.E super. Cauta pe googlewinking

De asemenea practic, schi, snowboarding, ciclism, inot[se scrie cu 2 de "n"?hee hee]

jocu fotbal si. alea`aleatongue

tu?batting eyelashes

| ionutyonder a răspuns:

Eu fac tenis sijoc fotbal de placere, mai este si tenisul de masa

| SebyBiz a răspuns:

Basket fac de cand ma stiu:X

| paulthegame a răspuns:

Wresling care se baga la un meci cu mine?

| sanders a răspuns:

Sall
am practicat 3 ani jum shotokan si acum fac fotbal taekwondo muay thai si wing chun

| PasareaNeagra a răspuns:

Kaiac-canoe, Mix-Fight, si acum Judo de performanta, Mix-Fightul este cea mai buna alegere dintre artele martiale la fel si jeet kune do obtii si forta fizica si psihologica si corp frumos.

| Rill a răspuns:

Handball happy

| jordan_6666 a răspuns:

Handball de 12 ani basket de 3 ani aste de performanta si mai fac inot rugby de placere

| Liviu_8392 a răspuns:

Am facut 5 ani de taekwondo, si acum caut valurile cele mai marilaughing fac surf, si eu pe unde prind val.

| Gabriel_8187 a răspuns:

Eu fostbal dans baschet si practic dans dnb :X:X:X:X:X:X:X:X

| krl11 explică:

Eu am practicat rugby si acum practic karting.

| CelMaiCosmin a răspuns:

Sticlismwinking