| florin08 a întrebat:

Care tineti cu Rapid si sunteti mandri?

Răspuns Câştigător
| DarkRoses a răspuns:

Si eu! Familia mea tine cu rapid, asa ca m-am nascut si eu rapidista! Hai rapiduuutongue

5 răspunsuri:
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Rapidistiiiiiiii! Huaaaaaaaaa. Cine are o pusca? Dati-mi o puscaa! Hai oteluuu ```! laughing

| yasser25 a răspuns:

Cum poti s fii mandru ca ti cu rapid? asa multe trofee are? nu nu nu, tinem cu echipa care a scos o pe rapid din cupa uefa in urma cu ceva timp laughing sti tu :d

| florin08 explică (pentru yasser25):

Asta e diferenta dintre voi si noi...Voi tineti cu Steaua pentru trofee noi tinem cu rapid ca iubim echipa asta.cum zicea si Leasa si Rappa(86 reprezinta doar un an ce nu ati castigat ati primit o cupa in dar/Voi admirati o cupa neinsufletita nu iubiti culorile/v-ati vandut sufletul pentru o cupa falsa.

| AlexStoica98 a răspuns:

Rapid oechipa tehnica si buna sunt mandra de ea anul asta se va bate la titlu cu dinamo forta rapid
http://www.youtube.com/watch?v=3rDuCwHf28Q

| Wassup a răspuns:

Eu,cu toate ca majoritatea tin cu steaua.