| PankakesS a întrebat:

Care va pricepeti la break dance...pentru Ufo/cricket cum trebuie sa ma antrenez sa reusesc sa o fac?:(http://www.youtube.com/watch?v=OtGUjKQB9RU dau funda.

Răspuns Câştigător
| ItsMatrix a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii Baby Frezze, trebuie sa il stii perfect. Daca il stii deja, bravo. Insa pentru cricket ai nevoie de o forta medie, sa zicem, pentru asta trebuie sa faci flotari (push-ups) max cate poti. Asta e un exercitii pentru forta, orice breakdancer face acest lucru.

| PankakesS explică (pentru ItsMatrix):

Fac in fiecare zi 45 flotarihappy...

1 răspuns: