| EdiMarcu a întrebat:

Care vi se par cele mai bune echipe de club de fotbal din Europa și de ce?

4 răspunsuri:
| IL0VEDINER0 a răspuns:

Imi place Liverpool ca stil de joc, insa de cand a plecat Klopp parca nu mai e la fel...

| Cipi1212 a răspuns:

FC Barcelona. Pentru că are o tradiție în spate

| Mindfulness a răspuns:

Real Madrid.

| ReddY25 a răspuns:

Uite așa:Inter și Milan pentru că au istorie,tradiție și suporteri;(Serie A)
Liverpool pentru că sunt preferații mei și cea mai de succes echipă din Marea Britanie,poate cândva și din lume va fi;(Premier League)
Barça și Real dar gruparea blaugrana și-a mai pierdut din avântul de altădată și nu prea mai pare echipă de speriat dar au în continuare suporterii de partea lor,în afară de istorie, iar Realul se știe că mereu a fost și va fi o echipă destinată succesului, măreției;(LaLiga)
Bayern-ul lui Kompany care fără doar și poate e un colos în Bundesliga, în ciuda faptului că au pierdut titlul în favoarea formației antrenată de Xabi, rămâne în continuare un gigant;(Bundesliga)
PSG-ul chiar dacă nu îmi place, e și el o forță pe undeva happy (Ligue 1)
Ar mai fi și altele dar nu le mai enumăr acum