| anonim_4396 a întrebat:

Cat credeti ca va fi scorul diseara la finala Spania-Italia? Eu zic 2-1 pentru spanioli, voi?

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Cred ca se va ajunge la prelungiri + lovituri de la 11m si ca va castiga Spania.

8 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Si eu zic la fel. Si tin cu Spania

evenso
| evenso a răspuns:

Italia - Spania 3-2

http://i.imgur.com/tTx1q.gif

| Ovidiu11 a răspuns:

Stai sa-l sun pe Cristian Gog si iti voi spune.

| DN7 a răspuns:

Nu se stie ce le rezerva viitorul echipelor

| Silviuc69 a răspuns:

1-0 pentru Spania.

| kNa a răspuns:

Meci foarte echilibrat, oricum... va fi egal pana in minutu' 90, prelungiri niciun gol, pentru ca nu vor risca niciuna, si la penalty'uri, evident, Spania!

| lary_3053 a răspuns:

Eu zic ca 2-0 pentru italieni, depinde acum de scor, dar sper ca vor castiga italieni

| Qekz a răspuns:

2-1pentru Italia