| JohnNicu a întrebat:

Cat scoru Rom-Franta?

9 răspunsuri:
| S7ukiGirl a răspuns:

0-0happy
Oricum Romania a avut vreo 2-3 sanse de gol, iar Franta doar 1!

| Priiincesss95 a răspuns:

Scorul dintre Romania si Franta a fost de 0-0.
Nu-i asa ca estem buni?

| cristi 25 a răspuns:

0=0 Romania franta, varza Romania si terenu, varza acra tot ce inseamna made in Romania...

| claudiuxs a răspuns:

Priiincesss95 nu, nu suntem buni, suntem o tara fara cultura, cu politica si economia la pamant, iti arde de tampeniile de sport cand se intampla atatea? oamenii mor zilnic doar din ignoranta, macar facei ceva pentru ei, rugativa pentru ei...nu vedeti ca lumea se duce de rapa? suflete se lasa ispitite de satana, oamenii se ucid intre ei, nu va pasa? asta va arde acum? fotbal? curand vor veni sa ne puna cipuri, sa ne controleze, cum scrie si-n biblie, asta va pasa? o tampenie de sport? nu va e rusine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa.

| M1ham1 a răspuns:

Asa a fost sa fie... 0-0

| danutz24 a răspuns:

0-0 ma mir

| Pirkko a răspuns:

Oameni,
S-au distrat francezii pe seama noastra in ceea ce priveste campul de pascut pe care noi il numim teren de fotbal! big grin

| Priiincesss95 a răspuns:

@claudiuxs nu inteleg de ce te panichezi atat, ce vina avem noi?
Eu i-am raspuns la intrebare lui NiCk33.