| anonim_4396 a întrebat:

Cate goluri are Messi in intreaga cariera? ceva oficial...

8 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Messi are 300 de goluri oficiale la Barcelona la echipele de club și la echipa națională a Argentinei 65 de goluri. Argentina U20 14 goluri Argentina U23 2 goluri.

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Anonimuserr):

Ai ramas in urma cu multhappyNumai in La Liga are pestr 270 de goluri pentru Barca+77 in UCL.

| Anonimuserr a răspuns (pentru LimonadaBaa):

Nu am rămas eu în urmă, așa spune Wikipedia! Wikipedia a rămas în urmă.

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Anonimuserr):

Wikipedia nu e o sursa credibila, acolo poate scrie oricine, orice.

| Anonimuserr a răspuns (pentru LimonadaBaa):

De unde ai luat înformația că Messi are peste 270 de goluri în La Liga?

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Anonimuserr):

Anul trecut, pe la jumatatea sezonului, poate putin mai tarziu, la depasit pe Telmo Zarra, care avea 255 de goluri si eu am pus niste goluri (aproximativ).Nu e cifra sigura.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Multe.

| velocyous a răspuns:

401 goluri oficiale.