| LaviniuA a întrebat:

Cate meciuri ale Romaniei credeti ca urmeaza la campionat?

Nu e vorba ca imi pasa de fotbal.

Vreau doar sa stiu cata babuinizare trebuie sa mai suport.
Astia pe aici urla de zici ca au castigat la loto laughing

Mersi si vizionare placuta in caz ca asta faceti.
Nu va babuinizati pls happy

18 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mai urmează cel puțin unul: optimile de finală.

La tine in București (presupun) sau "babuinizat", la mine în SuhiAwa rag precum vitele din grajd = Produs în Bucovina! Parcă așa zice Ghiță Flutur?

| Mindfulness a răspuns (pentru gabicoo):

Ba omule e incredibil cat umor poți avea laughing asta se numește inteligenta nativa!

| ioana748 a răspuns (pentru Mindfulness):

Si mie imi place Gabicoo maxim.

| Mindfulness a răspuns (pentru ioana748):

E un tip inteligent, nu degeaba e profesor! Bravo lui că e așa, de obicei bărbații în genul lui au un succes răsunător la femei happy

| ioana748 a răspuns (pentru Mindfulness):

Cu simtul umorului respectiv cred ca e un prof de treaba.
Iar de admiratoare nu duce lipsa cu siguranță.
Toate profele, hi,hi, hi, ha, ha, halaughing
Mulțumim lui Dumnezeu ca mai sunt oameni superinteligenti, se mai invarte pamantul asta.
happy

| Mindfulness a răspuns (pentru ioana748):

Cred că are și pe aici. Sunt dar foarte rar.

| LaviniuA explică (pentru gabicoo):

Multam domn prof sa dati shii mie nota buna la bac. vreau s-al iau anul asta ms happy

| ioana748 a răspuns:

Si eu ma gandeam daca le da cineva, ceva pe Revolut de urla asa.
Ce sa mai zici,
Babuini, vorba ta.

| MistarGoGu a răspuns:

Bine ca mai avem MOTIVE sa ne bucuram de ceva ca pooliticienii " alesi " NU PREA ne DAU!
Au trecut alegerile s-au insurubat bine în scaune, si-au pus nepotii și amantele prin funcții ACUM sa vedeți ce " Bucurii " ne vor servi!

| Mindfulness a răspuns:

Vom ajunge cred că până în sfert de finală daca vom juca cu Slovenia, deci nu vei scăpa ușor.

| LaviniuA explică (pentru Mindfulness):

Deci cate? ca nu ma pricep. Asa aprox. 1, 3?

| Mindfulness a răspuns (pentru LaviniuA):

Cred că maxim 2-3 daca au mult noroc!

| LaviniuA explică (pentru Mindfulness):

Mai sa fie sper sa nu aiba atata noroc. Daca stiam imi izolam fonic toata casa laughing

| Mindfulness a răspuns (pentru LaviniuA):

Ești tu prea plăpând, e grav daca ești așa la 57 de ani sau cat ziceai că ai! Eu cred că ești o fata fricoasa,anxioasa de fapt în spatele acestui cont cu un ușor autism. Sper că nu te superi pe mine, nu te judec dar exagerezi! Tu trebuia să te bucuri nu sa reacționezi așa, numai o fata fricoasa, sălbatică reacționează așa. Știu, sunt dur dar asta e părerea mea. Trebuia să te bucuri că ne-am calificat nu sa te arunci într-un buncăr happy

| LaviniuA explică (pentru Mindfulness):

N-am ajuns sa ma bucur pentru fotbal. Ar fi prea trist. Asta e sportul celor cu deficit neuronal.

| Mindfulness a răspuns (pentru LaviniuA):

Tristă gândire ai domnul sau doamna happy
Tu nu prea te bucuri de nimic dar na, asta e. Fotbalul e singurul lucru cu care din păcate ne mai putem mândri și de care ne putem bucura, am intrat în istorie! E mare lucru! Pentru românasii tai ar trebui sa te bucuri, frații tăi.
Vad că știi și să scrii bine de tot când vrei laughing

| LaviniuA explică (pentru Mindfulness):

Bine hai ca am beut o bere pentru ei.
normal ca scriu bine. Am 8 clase da sunt phd pe TPU.

| Mindfulness a răspuns (pentru LaviniuA):

Bei 2 beri daca trecem de Olanda, te încurajez!