| nihomanu a întrebat:

Cati bani castiga un boxer profesionist?

Răspuns Câştigător
| Fedeles_Cristian_1993 a răspuns:

Daca retii a fost duminica dimineata lupta mareata '' Mayweather - Pacquaio ''
S-au dat 6 milioane de dolari pe minut. Dar precum zicea Drag0nu, ai mult de mancat pana sa ajungi ca ei xD.

1 răspuns:
| Drag0nu a răspuns:

Castiga destul de mult de la cateva milioane in sus... Dar daca vrei sa devii un boxer ai mult de mancat pana acolo si mai ales trebuie sa iti placa ceea ce faci ca asa daca te faci boxer doar cu gandu ca se castiga multi bani te apuci deageaba.