| anonim_4396 a întrebat:

Ce avantaje si dezavantaje ai daca lucrezi multe ore in picioare?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e prea niciun avantaj, doar dezavantaj ca e suprasolicitant si poti da in diverse probleme de sanatate

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde și ce faci mai exact. Dacă ai o activitate să te miști îți lucrezi muschii picioarelor.

| Kerre a răspuns:

Acum depinde si ce fel de activitate fizica faci. Dar in mare parte sunt doar dezavantaje suprasolicitandu-ti picioarele etc.

| Sarcopt a răspuns:

Avantaje nu sunt, numai dezavantaje și unul destul de grav, sunt varicele