| Romtelecom2221211112212 a întrebat:

Ce bicicleta imi recomandati? As vrea una cu care sa merg fara grija la drum lung dar cu care daca, intervine un traseu mai accidentat sa nu imi creeze probleme.
Si cu banii... as vrea sa ma incadrez pana in 1500-1600 de lei...
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Personal iti recomand bicicleta KTM, merge foarte bine si pe asfalt si pe off-road.

Pe off-road este una dintre cele mai bune. KTM domina la capitolul acesta de la motociclete la biciclete. Stima!

1 răspuns:
| MiculFaraon a răspuns:

Iti recomand Bicicletele din gama First Bike deoarece este o firma foarte buna si au bicicletele speciale pentru drumetii. Salut.