| CagulLa a întrebat:

Ce credeti ca se intampla cu Steaua? credeti ca a fost de vina Lacatus sau sunt probleme cu jucatorii, nu se inteleg sau ceva de genu? Ce antrenor credeti ca ar fi cel mai potrivit pentru ei? Si cum credeti ca v-a merge echipa de acum inainte?

Răspuns Câştigător
| Mawrytzyo a răspuns:

Ba frate ce tot aveti cu becali

na nu zic ca nu e cel mai tare patron da...totusi...

adica da-l incolo ca a bagat destui abni si sa fim sinceri mai bine ca a plecat lacatus big grin

sa vedem la vara cine vine

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Becali e de vina schimba antrenorii ca pe ciorapi
sa plece

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu a fost de vina Lacatus,un om,un fotbalist si un antrenor foarte bun, sa nu uitam ce a facut la Vaslui.O explicatie ar fi ca orice echipa din campionat isi doreste sa joace de la egal la egal cu Steaua, Steaua fiind un brend in fotbalul romanesc.Multi din jucatorii adversi cand joaca cu Steaua fac eforturi mari de a esi in evidenta pentru a fi promovati in echipe de talie mare.Din aceasta cauza evolutia jucatorilor de la Steaua e stearsa fara valoare. Ultimul care le baga mortul in casa e patronul Becali care in functie de rezultatele echipei face declaratii incendiare. Sunt multe de spus despre aceasta echipa dar sa nu uitam ca si jucatorii sunt oameni si mi se pare normal sa mai prinzi din cand in cand cate o zi mai proasta.

| xlmpq a răspuns:

@Stefan nu a fost de vina Lacatus, am fost eu si suporterii stelei de vina...

parerea mea ca cel mai potrivit pentru steaua e olaroiu

| Saburo a răspuns:

La Steaua mereu a fost un haos total. Antrenorii vin si pleaca pe banda rulanta, in loc sa tina de jucatorii de baza ii vinde imediat cum se iveste o ocazie(cazul Kapetanos si mai ales Stancu), sunt adusi la echipa jucatori liberi de contract sau pe o suma de nimic si patronul da dovada ca chiar este un cioban fara minte din moment ce se da in stamba tot timpul pe la TV si jigneste pe toata lumea. In loc sa fie liniste la echipa el isi face praf toti jucatorii si chiar si antrenorul I don't want to see insa ciobanul nu a stiut niciodata ce jucatori trebuie sa aduca pentru a avea performante. A zis ca daca ia tot ce avea Urziceniul mai bun face treaba...TZEAPA laughing aia aveau un stil de joc anume si nu se puteau intelege cu jucatorii de la Steaua. Nu i-a mers ciobanului cu TIKI-TAKA laughing la ce joaca Steaua poate se potriveste KAKA-MAKA rolling on the floor in orice caz nici un antrenor nu va rezista prea mult la Steaua insa la Steaua se vrea performante din prima waiting un antrenor are si el nevoie de mai mult timp pentru a gasi solutia castigatoare. Daca e nevoie astepti si un an... dar nu cred ca o sa reuseasca vreun antrenor performanta sa stea un an pe banca I don't want to see dupa o luna sau maxim doua o sa fie dat afara sau o sa plece el singur. Nici cel mai bun antrenor din lume nu cred ca mai poate sa schimbe ceva la ce mentalitate este in fotbalul din Romania acum silly

| Dragosgan a răspuns:

Este de vina oierul ala care se baga peste altii ca stie el sa tunda oile mai bine decat stie sa antreneze antrenorul.Acum l-au luat pe Cartu sa sparga toate gemurile asa cum a facut la CFR.

| stoian93 a răspuns:

Ba sincer de vina e lacatus deoarece nu e antrenor de steaua. Sper ca cartu sa intinereasca echipa adica cu un gardos martinovici radut un maicon, steaua nu are nevoie de un galamaz sau burdujan sau banel nicolita

| stoian93 a răspuns:

Antrenorul face 90 la suta dintr-o echipa degeaba ai jucatori buni daca nai antrenor pe masura