| dinumario a întrebat:

Ce credeti de steaua acum? florin costea mihai si toti ceilalti

Răspuns Câştigător
| ilinca97 a răspuns:

Astea este foarte buna mai ales in atac eu cred ca va face praf toata romaniia daca o so tina tot asatonguetongue

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nestle a răspuns:

Steaua a capatat valorare prin venirea fratilor Costea, Bourceanu, Prepelita, Tatu mi s-a parut destul de bun, la fel si Bajenaru in Cupa Romaniei (nu stiu de ce nu i se dau mai multe sanse), dar in campionat nu cred ca va lua titlul, dar printre primele locuri sigur va termina. Rapidul mi se pare ca are lotul cel mai bun din tara, chiar daca au pierdut cu U Cluj. In Europa League sunt sigur ca se va califica. Hai Steaua!

Apache
| Apache a răspuns:

Sunt jucatori buni...dar sa confime mai intai, si dupa aia sa ii laudam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o echipa super buna, mai ales in atac, e campioana Romaniei. FORTZA STEAUA!