| HelpBoy a întrebat:

Ce credeti despre wrestling e trucaj? Eu sunt sigur ca este trucaj.

Răspuns Câştigător
| p1nk a răspuns:

Eu ma uite de 2 ani la wresling. mi s-a zis ca e trucaj.Am fost foarte dezamagita insa dupa aia mi-am zis normal ca e trucaj cine ar sta sa fie batut in halul ala.Eu inca ma mai uit cand am timp si-mi place.Desi totul pare destul de real...

5 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Da este. Scrie si la sfarsit daca te uiti mai bine. Insa asta nu inseamna ca nu e frumos. Mie personal imi place happy

| AlexAleex a răspuns:

60% trucaj 40% real

| ExtraSakadat a răspuns:

Da, este trucaj in mare parte!:]

Bafta!

| simonna a răspuns:

Da o mareeeeeeeee prostie, decat sa ma uit la aia mai bine ma dau cu capul de pereti si cel mai grav este ca are o infuentaa foarte mare asupra copiilor mici, mi-l amintesc pe fratele meu acum cativa ani cum facea prin casa ma inebunea.