| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți in opinia voastra o sa plece LIONEL MESSI de la BARCELONA? Si ce echipa are in opinia voastra cele mai mari șanse sa il cumpere? Credeti ca o sa fie cel mai scump transfer al tuturor timpurilor din fotbal?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cel mai marketizat transfer din istoria fotbalului, daca Leonel pleaca, pe Barza o mai vezi luptand pentru trofee doar cand se disputa Juan Gamber Trophy!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Poate vine la arsenal atunci o sa il iubesti, de plecat sunt sanse mari sa plece in proportie de 60%

| gabicoo a răspuns:

Vine la Dinamo București!
hee hee

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru gabicoo):

Nu mai răspundeti în bataie de joc!

| RAY a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Dai raport la trollul ala, cat despre intrebare, da cred, am citit in presa germana ca el se tine de cuvant, eu as vrea sa vina la bayern dar nu, a fost umilită barcelona, am fost fan multi ani dar nu-mi vine sa cred ce sa ajuns de ei

| Bruno92 a răspuns:

Nu cred ca pleaca de la barcelona