| extrasansa a întrebat:

Ce credeti, se califica Manchester?

Răspuns Câştigător
| Alexinho007 a răspuns:

Eu zic ca se va califica Manchester United deoarece l-au adus pe Mata si plus au si jucatori foarte buni! Olympiakos este o echipa buna, dar nu prea are experienta in fotbalul european si am o presimtire ca United va putea intoarce scorul si chiar sa se califice mai departe! Oricum eu tin cu OLYMpiakos deoarece ar fi interesant sa vedem aceasta echipa cat mai departe in Champions League, dar, repet ca am o presimtire ca MU va castiga si se va calificahappy

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Alexinho007):

Si daca l-au adus pe Mata ce?
Oricum acesta nu a jucat si nici nu o va face in acest sezon de UCL, deoarece a jucat deja in cupele europene pentru Chelsea...

10 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

E greu,chiar daa nu-l mai au pe Mitrouglou,Pireu joaca bine, chiar au iesit campioni acum in Grecia, matematic vorbind caci mai au de disputat meciuri. E cam singurul meci ramas in dubii, ca la Dortmund se cam stie, chiar daca lipsesc jucatori precum Gundogan.

| mihai69 a răspuns:

Ce crezi - îmi pasă?!?

| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Nu prea cred...în ultima vreme Manchester a jucat foarte slab.
Deși antrenorul lor nu e bun mie chiar îmi place de el. laughing
Are o latură ascunsă Moyes!

| alexs99 a răspuns:

Sunt aproape sigur ca Manchester va castiga cu 2-0 si se va ajunge in prelungiri.Se califica Manchester dupa penalty-uri. big grin
O seara buna.

| suffarstar a răspuns:

Nu sunt bun la pronosticuri, insa sper sa se califice. Daca nu o vor face, Moyes e out.

| Ibrahimovic a răspuns:

Cu multa sansa, United s-a califdicat...
Van Persie a fost senzational, De Gea de asemenea, iar Ryan Giggs a facut un meci foarte bun la 40 de ani, avand un aport foarte mare la primele doua goluri ale lui Manchester.

| DanielaFD a răspuns:

Nu cred ca se calificawinking

| Darker a răspuns:

Eu zic ca daca marcheaza in primele minute are sanse, dar cred ca se va termina X

| vladut499 a răspuns:

Eu sunt sigur ca nu se va califica pentru ca in tur Manchester a fost invisa cu scorul de 2-0 de catre Olimpiacos happy Raspunsul meu! Funda terog