| Yo98 a întrebat:

Ce credeti voi? Se compara jocul Stelei cu cel al lui Dinamo. Daca da puneti si de ce

8 răspunsuri:
| k4Zy a răspuns:

De comparat se poate compara orice dar sunt diferente foarte mari in primul rand din cauza salarilor jucatori dinamovisti nu sunt asa motivati ca jucatorii stelei si de aceea ei joaca mai slab

Răspuns utilizator avertizat
| Damon01 a răspuns:

Eu tin cu steaua deci cred ca sti raspunsul meu

| florin107 a răspuns (pentru Damon01):

Cine tine cu steaua i se impute familia

| Damon01 a răspuns (pentru florin107):

Hai sictir

| crs122 a răspuns:

Steaua joaca tiki-taka barcelona si dinamo nu joaca nimic.P.S tin cu steaua

| MTL a răspuns:

Salut! Steaua e mult mai buna decat dinamo deoarece la meciu steaua-dinamo 3-1 a castigat...
Eu tin cu steaua... daca tu vrei sa ti cu dinamo e treaba ta... de ce intrebi asta? uitate si tu la jucatori si vezi de care echipa iti convine si care nu happy

| mykymykyutza a răspuns:

Nu logic, steaua e mai buna ca dinamo so mereu va fi