| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce echipa de Club ziceți în opinia voastra ca are cel mai bun lot din EUROPA? Eu zic PSG fără doar și poate! Voi?

2 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Juventus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îl ia pe mbape, și revine și Ronaldo; cred ca Real Madrid va face ravagii cu toate echipele ce le va întâlni.
Mbape pleacă de la psg, și în locul lui vine Messi, dacă rămâne mbape la PSG și vine și Messi atunci PSG va câștiga TITLU!
Deocamda Bayern München are cea mai puternica echipa din lume, nu doar din EUROPA.

Întrebări recente