| VacutzaRoscata a întrebat:

Ce echipa e mai buna big grininamo sau Steaua?
vreau sa imi ziceti serios, nu sa spuneti ca una din ele este mai buna pentru ca va place voua sau chestii din astea
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Daca ai observat stelistii nici macar nu au putut argumenta raspunsul, ei sufera de sindromul de turma "vecinu` de la 3 este stelist, bunicu care a murit de sifilis era stelist, ma fac stelist", sau tin cu steaua doar pentru ca au auzit ca esti singura echipa din Romania cu champions league in palmares, da, este, dar l-a castigat in perioada comunista, cand meciurile erau mai aranjate decat acum!
Sper ca cei care au raspuns stiu cam care au fost rezultate in ultimele intalniri directe si cam cum sta treaba in clasament la ora actuala (DINAMO-primul loc, steaua-locul 4)

Eu iti spun atat: va f#te dinamo!

| V1sL0w a răspuns (pentru XK):

Va fwte steaua, a scos-o pe Ajax din Europa league. dinamo nici macar nu e calificata in Europa league

| IulianMMI a răspuns (pentru XK):

Sunt de acord cu tine happy Dinamo e mai buna cu mult peste steaua...winking

| Hriscu_Elena_Diana_2000 a răspuns (pentru IulianMMI):

Nu este adevarat

25 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua
Steaua - Dinamo 2-1 (cupa)

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa recunoastep degeaba steaua are mai multi fani dar dinamo in ghencea la meciurile steaua dinamo sunt multi dar stelisti in groapa la dinamo steaua nu vin asa cu, curaj pe ei pentru ca stiu ca dupa meci iau bataie stelisti pana mor
in istorie dintre dinamo steaua dinamo are mai multe victorii

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@SlimShadyFcsb acu 2 ani
campionat steaua dinamo 2-4
anul trecut dinamo steaua 1-0
steaua dinamo 0-1
1889 dinamo steaua 6-0
si mai multe asa ca taci

| quickly a răspuns:

Dinamo, NORMAL. Ste0aia e mult in spatele lui Dinamo degeaba comentati voi aici fani ai "Stelei", anul' asta nu prindeti grupele Europa League... va DARAMA CSKA!

| V1sL0w a răspuns (pentru quickly):

Dada... laughing am daramat-o pe Ajax. cum face? waiting

| quickly a răspuns:

@SlimShadyFcsb, ati uitat cata bataie v-am dat ultimele 2-3 sezoane de n-ati mai stiut cum va cheama? Ne-ati batut si voi dupa 3 ani de mancat bataie si de data asta deabi ne-ati batut din noroc... da sa vedem ce faceti sezonul asta, sa vedem cat sunteti de buni, vad ca, campionatu' l-ati inceput bine 1-1 cu Vointa Sibiu, ati batut si voi pe Mioveni cu 2 jucatori expirati marca steaua ( Neaga, Dica ) sa vedem ce faceti cu U. Cluj sau cand apucati cu echipe mai mari gen : Rapid, Dinamo, Cfr... atunci puteti spune ca sunteti o echipa "decenta". Pana atunci numai bine si HAI DINAMO!

| caian a răspuns:

Pai hai sa mergem la sursa tuturor problemelor: capul tau.in acel cap ar trebui sa se afle un organ numit creier care te-ar averiza ca la aceasta intrebare nu i se potriveste aceasta categorie. si echipa cea mai buna e steaua! serios deci de acum in colo sa nu mai folosetsti aceasta categorie doar daca ai intrebare potrivita. ok?

| elasexygagica a răspuns:

Orice fotablist e de vis cand marcheaza un gol in gaura potrivita si nu in fileulove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua ...la ce rezultate a avut sezonul asta care tocmai s-a terminat si la ce are in palmares si cum joaca dupa parerea mea Steaua e cea mai buna echipa, si nu zic asta doar pentru ca sunt stelista...

| VacutzaRoscata explică:

Casi,pun intrebarea unde vreau eu iar daca nu iti comvine nu mai raspunde si gata oh go on

| Allrc24 a răspuns:

Steeeeeeeeaaaaaaaaauaaaaaaaaaaaa
liga cmpionilor interzsisa cainilorwinking si ciorilorwinking Romania steaua europa steaua oriunde steaua campionii din ghencea!:X zi de zi vad viata in ros albastru forzaa steaua:X

Răspuns utilizator avertizat
| Barbiiie95 a răspuns:

Steaua

| oCiudata a răspuns:

Steauuuuuaa:*:*

| PetruZMihai a răspuns:

Rupe Steaua, Dinamo e în play-out iar fanii de la DinaMuia nu văd realitatea și mai sunt și mândri de echipa lor care nici în UEL na mai jucat de dracu știe când

| MO231 a răspuns:

Steaua a castigat cupa romaniei anul trecut dar dinamo cea castigat

| Nooooooonameee a răspuns:

Steaua

| danny15 a răspuns:

Toate echipele din Romania sunt coptaturi

| Hriscu_Elena_Diana_2000 a răspuns:

Este steaua lui becali

| mrbean91 a răspuns:

Toti taranii sunt stelisti....prosti dreacu de la coada vacii

| Mihaela_Andra_Ciolca_1980 a răspuns:

Dinamo are mai multe victori si are si o istorie cat nu are bacelona mai am multe de zis dar ramane asa...