| joe2011 a întrebat:

Ce efecte secundare ar putea aparea daca as consuma proteine si chestii d-astea?

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Din 100% ar trebui cam 10-20%lipide 20-35%proteine si 70%glucide. Fara proteine nu slabesti.Glucidele dau energie.Lipidele trebuie evitate.Nu apar efecte secundare doar de la lipide in exces(ingrasarea).

1 răspuns:
| Eduard a răspuns:

Salut!
Singurele efecte ar putea surveni din supra-alimentare cu astfel de produse. E nevoie de o pauza dupa un timp.
Fiecare are efectele ei. Daca iei produse de calitate, testate antidopaj, nu vei avea prea multe probleme in ceea ce priveste asimilatia. Insa ai grija cum le combini intre ele si cu alimentatia, ca sa nu ai dureri de burta, diaree sau altele.
Cele ieftine, cel mai des sunt de proasta calitate si nu au mare efect. In fine nu ma lungesc, tot ce trebuie sa stii gasesti aici:
http://www.getfit.ro/......itive.html