| bub a întrebat:

Ce excercitii stiti pentru muschii abdominali? Vreau sa dau jos burta, nu este foarte mare, dar nu'mi place. Dar pentru muschii fesieri?

Răspuns Câştigător
| Goby a răspuns:

Nu sunt expert, insa sunt fost sportiv. Cel mai bun sfat e sa faci printre cele mai naturale miscari din lume. Alergat si inotat. Inotatul iti stimuleaza cei mai multi muschi, iar mersul pe bicicleta iti contureaza muschii fesieri. Asadar, n-ar sa mergi la scoala/servici cu bicicleta si seara o alergare prin parc. 1 km e mai mult decat suficient ca sa ai rezultate in timp! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| diana12345 a răspuns:

Pentru burta-abdomene

| dulcykaLy a răspuns:

Pentru muschii fesieri, fandari... ridici piciorul rand pe rand, stand pe burta

| ZEU93 a răspuns:

As recomanda http://www.youtube.com/watch?v=Ha_cMsi9JC0 pentru ca aceste exercitii le fac si eu de ceva timp si rezultatele apar :D daca el faci o data la 2-3 zile in ceva timp o sa apara rezultatele dorite. Daca doresti si pentru alte grupe de muschi poti da la videourile din dreapta linkului primit :D