| quake a întrebat:

Ce face real si barcelona in meciul de maine? eu cred ca de data asta castiga realul.

10 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Din partea mea e bun un egal ca tot pe primul loc suntem, obiectivul nostru acum e cupa champions league big grin!

| Niiiicu a răspuns:

Eu merg pe real...:dwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Realu castigawinking

| defapteunuexist a răspuns:

Eu sunt fan Real dar stupizii aia de la Barcelona sunt prea norocosi.
Sper macar un Real 2-0 Barca!

| quake explică (pentru defapteunuexist):

Mereu cand au jucat barcelona cu real barcelona a castigat cu ajutorul albitrilor

| defapteunuexist a răspuns:

Ai dreptate Quaqe!

| YusukeUrameshi a răspuns:

Castiga barcelona 95%.

| Chicaaau a răspuns:

Realul va batre cu siguranta! HAI REAL MADRIIIDDD! Pana la moarte cu Realul! 3-0 le da!

| IoNyXxX a răspuns:

2-1 pentru Real

| stelian1999 a răspuns:

Bate real fortzaaaa real...5-0 le dam una manita