| kMirke a întrebat:

Ce inseamna " Ambele echipe marcheaza si peste 2.5 goluri "?
Adica trebuie sa marcheze ambele echipe si sa fie minim 3 goluri? happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, asa este, ambele echipe trebuie sa marcheze si golurile marcate sa fie cel putin 3, de ex. incepand cu scorurile de 2-1 sau 1-2.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Da, inseamna ca trebuie sa dea ambele echipe goluri si sa fie minim 3

| Raul2802 a răspuns:

Ambele echipe sa inscrie adica sa fie cel putin 1-1 iar peste 2, 5 trebuie o echipa sau ambele sa dea cel putin 3 goluri.