| Stelian2015 a întrebat:

Ce model de adidasi obisnuiti sa purtati cand jucati fotbal?

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Pt. fotbal - tenisi. Dar pot sa joc si cu adidasi. Daca e comoda incaltamintea, poti juca cu orice.
Dar totusi iti trebuie cv mulat pe picioar sa zic asa, si talpa nu foarte groasa dar nici foarte subtire(altfel te vor durea picioarele/talpile f. tare); Adidasii au forma aia de la varf rotunda si pompoasa spre picior si poti sa dai prost in minge.

bfTa.