| мαяdυк a întrebat:

Ce naiba, de ceva vreme nu mai vad nu meci pe dolce.toate meciurile din liga 1 sunt difuzate pe digi sport..canalul lui peste..de ceeeee? trebuie sa ma uit online si e foarte naspa

Răspuns Câştigător
| 8lueVelvet a răspuns:

Digi Sport a cumparat drepturile de difuzare. In mod normal acestea ar trebui cumparate de o televiziune care nu apartine unei anumite retele (gen EuroSport, Pro TV, Antena 1, Sport.ro) In Romania canalele de sport care isi permit drepturi de difuzare sunt ale unor retele de televiziune. Niciodata lumea nu va putea fi impacata pana nu apare un post ca lumea.

1 răspuns:
| MariusGomoi a răspuns:

Deoarece canalele digi cumpara drepturile de difuzare.mai nou toate drepturile revin canalelor digi deoarece isi permit

Întrebări recente