| fixy a întrebat:

Ce parere aveti de cistigatoare supercupei rominiei?

7 răspunsuri:
| jean4 a răspuns:

Sa moara la dracu de ciuda ăia de la Poli Timișoara și cu cei de la Steaua ca Otelul din Galați e cea mai tare echipa a momentului și cred ca in Ligă va bate recordul Unirii Urziceni și in noul campionat care porneste zilele astea va iesi pe loc de podium.Hai Oțelul din Galați!

| aladinbeci a răspuns:

La cum s-a desfasurat meciul, se poate spune ca otelarii au castigat pe merit.Cel putin asta e parerea mea.Sa vedem, poate vor reusi meciuri bune si in Champions League.Alcatuiesc o echipa serioasa, au un antrenor ambitios si un lot omogen. Sper sa poata aduna ceva puncte pentru coeficientul fotbalului romanesc.

| eusebiumunteanu a răspuns:

Nu prea iti place sa scrii corect limba "romena"?

| Buii a răspuns:

O sa fie ca CFR cluj, au castigat si ei odata ceva or sa creada ca sunt cei mai buni o sa decada iar happy

| andrey843 a răspuns:

Sunt buni.Au castigat campionatul si apoi supercupa in fata stelei.Ce sa spun e o echipa buna Otelul(deocamdata)

| OoOlivia a răspuns:

Cei mai tari. cei mai buni... cei mai "campioni'', cei mai "supercampioni", cei mai draguti, cei mai inteligenti, cei mai SUPERTARI happyhappy

| bebitz_9310 a răspuns:

Mda ce sa zic au dovedit ca nu sunt asa de slabi