| Katoky a întrebat:

Ce parere aveti de haltere?

Răspuns Câştigător
| URSuuu4mix a răspuns:

Halterele sunt si un sport, dar te pot ajuta si pe tine sa te mentii in forma. Daca esti fata te sfatuiesc sa incepi de la 2 kg si sa faci de 2 ori pe zi ( dimineata si seara ) 3 serii de cate 20 de ridicari. Daca esti baiat si vrei sa faci ceva calumea cu tine te sfatuiesc sa incepi de la 25 daca e prima data cand incepi sa faci exercitii, dar daca ai mai facut ceva de genu : flotari, abdomene.etc sa incepi de la 30 -35 de kg si sa faci la fel dimineata si seara 5 serii de cate 30 - 40 de ridicari. happy

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Is frumoase.

| andrei1121 a răspuns:

Sunt foarte bune cumparati si tu sa faci muschi sau fa-ti abonament la o sala de sport

| silviu20 a răspuns:

O parere foarte buna ))))))) cu ele iti antrenez muschii siti circula sangele mai repede mai bine sa fii musculos decat grasan si sa mori repede

| AaaMoods a răspuns:

Pai parerea mea este ca sunt haltere de la 2-3 kg pana la 300kg si mai mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un sport interesant, dar parca nu prea este pentru femei

| Gabryel98 a răspuns:

O parere excelenta!

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

O parere buna dar si una proasta pentru ca daca te apuci de ele si sa zicem ca esti scund asa o sa ramai toata viata sau in cel mai bun caz o sa mai cresti maxim vreo 3-5 cm asta fiind vestea proasta iar cea buna este ca daca esti inalt atunci da sa te apuci de haltere asta e doar o parere
sper ca te-am ajutat