| Ddiana90 a întrebat:

Ce parere aveti de meciul din seara asta cu barca? mie mi s-a parut ca la inceput au jucat lejer dar prin a doua repriza deja au depus mult efort dar degeaba, sincer ma asteptam la mai mult,la un scort de neimaginat. Eu zic ca terenu a foas de vina, ei cum sunt barcelona,normal,sunt obisnuiti numa cu terenuri bune, dar terenu pe care a jucat acum asta numai cu damburi, dadea sa mearga undeva si pica altundeva. Daca era sa joace dinamo pe terenu barcelone, era altceva, dar pana la urma a fost un anical. voi ce ziceti v-a placut?

8 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

A fost aranjat meciul ce *** frate nu reusesc ei cu o echipa mica ca dinamo sa dea scor cat da cu o echipa mare...

| Ddiana90 explică (pentru JokerV):

Corect, nu a dat tot ce au putut,,, nu prea au vrut sa i umileasca ...doar ia tensionat mergand numai la poarta lor si cred ca ratarile au fost intentionate... cum draq sa rateze messi din fata porti si inca ce ratare, daca vroia era gol, asa ca a dato avion

| JokerV a răspuns (pentru Ddiana90):

Ce dracului ma nu ai vazut ca se jucau cu ei

| andrei a răspuns:

Ha ha ha ha... Toti stelistii pana la inceputul meciului prevedeau o infrangere la vreo 5-10 goluri diferenta si o posesie de 80-90% pentru Barcelona, dar cand au vazut scorul final au inceput sa zica ca terenul e de vina si ca steOAIA ar fi batut Barca. Visati ma, visati!

La inceput, dupa ce au marcat catalanii nu au mai jucat 100%, dar au incercat sa faca spectacol. Dinamo putea sa marcheze, dar asta e...2-0, la fel ca si Manchester United. :d

| tteo92 a răspuns:

Nu au vrut ei sa joace cum joaca de obicei, in primul rand ca a fost un amical si in al-2lea rand daca stam sa ne gandim, de cate ori aveau ocazia sa traga la poarta din careu si nu au facut-o. au facut doar misto de dinamo atata tot. Dinamo a jucat ca pentru un meci oficial, au dat tot ce au putut, dar barca nici macar 5% din ce puteau sa faca nu au facut. vai de capu cainilorlaughing))

| CikEu a răspuns:

Nu e de la teren. adevarul e ca dinamo are valoare.nu conteaza cum a fost terenul atata timp cat echipa s-a numit barcelona.respect dinamo

| Ddiana90 explică (pentru CikEu):

Respect dinamo? oricum a pierdut... si pe un tereb prost,,, daca juca un meci oficial, punem pariu ca dinamo in toate cele 90 de minute nu atingea mingea mai mult de 10 minute.

| Cleudiu a răspuns:

Eu zic ca nu o fost de la teren. Nu o fost un meci oficial asa ca au lasat-o moale sa nu isi accidenteze jucatorii!