| Cheloo20cmRecords a întrebat:

Ce parere aveti de retrogradarea timisoarei? dar de cea a bistritei?
Si sportul studentesc va ramane in liga 1

2 răspunsuri:
| danypoli95 a răspuns:

Sincer...sunt Timisorean tin cu Poli dar asta merita daca bou de Iancu nu isi tine gura si sta steie in banca lui.Din cauza lu \Iancu am retrogradat si parca vad ca se desfinteaza...pacat oricum de Poli Timisoara.De Bistrita nu comentez ca nu am treaba cu ei iar de promovarea lui Sportul Studentesc le urez bafta sa nu ajunga iarasi in liga 2.

| rareslord123 a răspuns:

Timisoara parea a fi o echipa frumoasa si echilibrata iar despre Gloria potsa spun ca nu arata asa bine, o echipa slabutza. Sportu ce sa zic... trebuie sa profite de acest lucru!