| emastelista a întrebat:

Ce parere aveti despre actualul lot al stelei mie mi se pare jalnic alte pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| SpecToras a răspuns:

Praf sia asa ca am pierdut cupa am avut 3 metri si dadeam goll

4 răspunsuri:
| OvyOne a răspuns:

Sincer, nu sunt stelist. dar pana nu pleaca Becali, nu vad nici un progres. Chiar daca nu se spune in presa, cred ca tiranul face legea, nu Levi. Ar trebui schimbata linia de mijloc si Banel, o fi el muncitor, dar sa se lase de Steaua.

| VLΛD a răspuns:

+1

| cristi202 a răspuns:

Mie mi se pare jalnic tot ce se intimpla la Steaua de cind e Becali acolo. Omul ala a stricat, strica si va strica tot ce a fost mai frumos la Steaua.

| Dennys1521 a răspuns:

1 -cum pana mea sa luam cupa cand sezonu trecut becali a vandut primii 3 golgheteri stancu, dica, surdu?]
2-atata timp cat becali i-a jucatori gratis si le numeste transferuri bomba cum sa facem performanta?
3-dupa ce ca steaua nu e in stare nici sa castige, si becali vrea si spectacol,
4-se anunta inca un sezon ratat de locul 5-10
5becali anunta din 2006 ca schimba echipa din temeli, si i-a jucatori de mana 8 bulgara
6 cam atathappy