| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre Olăroiu ca antrenor? Este aşa bun cum se zice?
Credeţi că o să mai vină vreodată înapoi la Steaua?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Olaroiu este un antrenor foarte bun, o demonstreaza rezultatele echipelor pe care le-a antrenat.
Tot ce se poate sa mai revina la Steaua, desi ma indoiesc, nu cred ca va veni de la milioane de dolari pe an la cateva sute de mii.

| AFR81 a răspuns:

Dupa parerea mea, Olaroiu, Piturca si Mircea Lucescu sunt, in momentul asta, cei mai buni antrenori romani si unii dintre cei mai buni antrenori din istoria acestei tari. Lor sper sa li se adauge in viitor si idolul meu, idol terfelit din pacate aseara dupa meciul cu Targu Mures, Mirel Radoi. Sincer, cred ca Olaroiu in viitor se va intoarce la Steaua.

| kar1GaNNN a răspuns:

Are multa vechime in fotbal, e clar ca este un antrenor foarte foarte bun.
Insa sansele sa mai vina la Steaua sunt minime.
Steaua nu prea e pe drumul cel bun.
Ba mai pierde si cu Astra, 2-0. am facut si un pariu mare, l-am pierdut, dezamagit total.

| Leatherleader a răspuns:

Cosmin Olăroiu este unul dintre cei mai buni antrenori români alături de Mircea Lucescu, Dan Petrescu, etc. La Steaua nu cred că se poate pune problema să revină. Momentan Rădoieste antrenorul (nelegitim) al Stelei, fiind suspendat în Europa de către UEFA. Sa vorbit în presă de o posibilă listă de cinci antrenori care ar putea să-l înlocuiască, printre ei şi Petre Grigoraşi. Revenind la Oli, nu ar lăsa el milioanele să vină în România.