| Mirceadumb a întrebat:

Ce presupune antrenamentul celor din trupele speciale antitero? toti stiu sa faca de toate? te invata si tactici de lupta corp la corp?

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu,ma,jucati hora si beti palinca toata ziua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta in trecut, ti-am raspuns la ele. uita-te din nou la raspunsuri..In fine, nu prea mai e nevoie acum de lupta corp la corp din moment ce exista CAS ( Close Air Support).Te invata tot ce trebuie sa stii acolo, acum depinde si de ce unitate vorbesti laughing In Romania nu te invata asa ceva. Daca te invata tactici de lupta corp la corp te invata doar cum sa il omori pe ala mai repede.