| alexiulian15 a întrebat:

Ce pudra proteica imi recomandati si am 17 ani si fac sala de acasa?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu as recomanda pudre proteice la anisorii astia, ca-ti afecteaza direct, hormonii de crestere!
Mananca sanatos CARNE, care-i proteina organica si care se proceseaza integral, fara sa aiba efecte negative asupra hormonilor tai.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt toate toxice.

| aXy99 a răspuns:

Cum de sunt lasate raspunsuri in mod evident eronate sa fie premiate?

| Bazzed a răspuns:

Mdeaa... Nu-ți recomand să-i asculți pe cei de aici care îți spun ca sunt toxice și tot așa. Nici proteinele, nici creatina nu afectează ficatul sau rinichii. Ia aici un clip ca să înțelegi mai bine https://youtu.be/srZFvcCXPSY (pentru cei care încă credeti in acele mituri tampite, dați direct la 5:08). Dacă vrei să-ți iei proteine îți recomand Genius Nutrition și bagi codul angel12 pentru 12% reducere, eu de acolo îmi iau de mai bine de un an de zile