| Goldenboy97 a întrebat:

Ce sa aleg dintre L-carnitine si CLA? Care ar fi mai bun?
pronutrition.ro/suplimente-pentru-el/arzatoare-de-grasim i/

5 răspunsuri:
| Wulf a răspuns:

Eu am luat L-catrine si este foarte bună, ţi-o recomand cu căldură.

| mOBSCENE a răspuns:

Well, eu am luat de amandoua, si sunt foarte multumita. E o mica diferenta, carnitina o luam INAINTE DE ANTRENAMENT, atunci isi face efectul cel mai bine! CLA-ul se ia cu fiecare masa, e foarte bun, amandoua sunt. Sincer, daca te tine bugetul, ia de amandoua pentru rezultate garantatehappy

| SLS a răspuns:

Cla

| AntrenorFitness a răspuns:

Poti sa le iei amandoua.
L-carnitina transforma grasimea in energie, CLA intervine in metabolism si nu lasa organismul sa asimileze grasimea din masa respectiva.

| Wehes a răspuns:

Daca ai buget sa le iei pe amandoua, asa sa faci.
Daca nu, mergi pe L-Carnitine ( 30 minute inainte de antrenament )