| RaducusAlexandru a întrebat:

Ce sa mananc dupa antrenamentul de la sala?

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Depinde de antrenamentul care l-ai facut si ce urmezi... daca vrei un sa cresti in masa musculara atunci trebuie s mananci carbohidrati. Daca vrei sa pui masa musculara de calitate pe tine atunci consumi proteine.Iti recomand un canal de youtube al unui culturist profesionist roman. Canalul se numeste totul despre steroizi. Are acolo tot ce vrei si are si niste antrenamente foarte smechere.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ceva ce conține multe proteine!

| peperonies a răspuns:

Mancare.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cartofi,orez,carne,mananca cat mai bogat

| Cristi_Pleniceanu_1995 a răspuns:

Incearcă ceva bogat in proteine si carbohidranti, ceva ușor, o gustare, dar fara pufuleți sau late porcării

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristi_Pleniceanu_1995):

Adica piept de pui pe gratar ( sau chiar 2 piepti de pui ) + mult orez si cartofi.