| anonim_4396 a întrebat:

Ce sfaturi as putea da unei persoane care abia a inceput sa faca tenis si nu prea stie multe in acest domeniu?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cam neclara intrebarea ta. Vrei sa ii dai sfaturi cuiva care face tenis cu un antrenor sau cuiva care joaca tenis doar de placere? Astept raspuns.

| Coquinne a răspuns:

Sa nu geama ca maria sharapova cand serveste.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Incearca sa afli cei mai place persoanei sa faca in afara de tenis si sa incerci sa combini amndoua lucruri. casasa sa poti sa ii explici mai usor. sa inteleaga in ce costa tenisul.

| Alexi5 a răspuns:

Trebuie antrenament mult, dar trebuie si încurajare asta îl face sa creadă in el