| Mihaita23 a întrebat:

Ce sport ar trebui sa fac in afara de fotbal, basket, dansuri si karate?

Răspuns Câştigător
| lungu_4349 a răspuns:

Ce iti spun eu nu este un sport dar eu iti recomand sa faci abdomene dupa mese deoarece te ajuta sa dai jos din burta daca ai si daca vrei sa slabesti te ajuta mai mult sa slabesti si sa te mentii in forma decat fotbalul sau basket-ul iti amintesc ca si fotbalistii fac multe abdomene de aceea se mentin in forma. Sper ca ti-am fost de folos. Bafta si numai bine.

8 răspunsuri:
| sasuke_9542 a răspuns:

Oricare. doar sa il faci cu placere ^ ^

| Stefania_3298 a răspuns:

Innot,ca tot e vara, alergari poate sa mergi la o sala de fitness

| Zuzy244 a răspuns:

Inot,lupte greco-romane,shotokan, jiu jitsu, cursehappySper ca te0a ajutatwinkingFundita?

| PetreConstanta a răspuns:

Faci destule bravo

| Hazard_7428 a răspuns:

Inotul este cel mai complex sport. copii mei vor face innot.

| Madalina285 a răspuns:

Faci destul de multe sporturi, bravo tie, dar niciodata nu este de ajuns daca chiar vrei sa te mentii in forma...Mai incearca si altele cum ar fi inotul(ca tot a venit vara) volei sau handbal.Sunt niste sporturi foarte frumoase(dupa parerea mea). Mult succes si sper ca ti-am fost de ajutor!

| 7andrei11 a răspuns:

Un sport de contact...

| madalin_7682 a răspuns:

Eu zic sa te apuci de handbal si sa te duci la sala mai mereuwinking.