| DianaMirela a întrebat:

Ce sporturi preferati, dc?

14 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Bodybuilding, pentru ca ma reprezinta

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Perntru mine, personal, niciunul, pentru că nu sunt bună la sporturi.
Dar îmi place fotbalul, handbalul si voleyul.

| DianaMirela explică (pentru KiddFaraSentimente):

Iti plac, dar nu le practici?

| KiddFaraSentimente a răspuns (pentru DianaMirela):

Da. Îmi place să urmăresc şi la TV, şi pe viu, dar nu practic niciun sport deoarece obosesc repede, alerg încet, etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fotbalul

| DianaMirela explică (pentru CristiDinBucuresti):

Esti portar, sau jucator?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DianaMirela):

Nu, i mi place să mă uit la meciuri

| DianaMirela explică (pentru DianaMirela):

Sunt portar, dar imi place pe teren.

| DianaMirela explică (pentru DianaMirela):

Eu ma uit la iubitul meu, si il aclam cand joaca

| sylar2007 a răspuns:

Fotbal.imi place sa ma uit dar si sa joc.intodeauna is atacantbig grinde ce fotbalul? nu stiu pur si simplu imi place, de multe ori cele mai frumoase lucruri nu au explicatiebig grin

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Handball, baschet, deocamdata m-am lasat de ele, din motive personale!

| LauncherS a răspuns:

Skating deoarece aici ma regasesc.Mai imi place si fotbalul, tenisul de masa.

| MrOvidiu a răspuns:

Haltere, flotari etc

| Hopii a răspuns:

Mie imi place foarte mult Taekwon-do.
De ce?
Pai..eu practic si te ajuta foarte mult in viata. Sportul acesta nu este sa te bati, neaparat, eu cred ca este pentru "autoaparare", deoarece sunt lovituri cam usoare si grele. Daca ati dorii site-ul vi la-s putea da.