| anonim_4396 a întrebat:

Ce sporturi preferati (practicati)?

37 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

PAai, imi place parkour, si free diving big grin

| anonim_4396 explică (pentru κλάους):

Free diving? Foarte smecher! Cat cobori?
Eu am facut numai scuba-diving. Ma panichez fara O2

| κλάους a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum depinde. Nu am nici rabdarea necesara pentru "exercitii" inainte de coborare, incep sa ma doara urechile, asta inseamna ca ies la suprafata. Intr-o zi, cand am spus: "las-o`n mama ei de durere" am coborat pana la 6-7 metrii.

Imi e frica sa cobor mai jos, chiar daca pot. din cauza urechilor :'(.

| anonim_4396 explică (pentru κλάους):

Tocmai voiam sa te-ntreb daca nu-ti pocnesc urechile si plamanii. Oricum, e ok 6-7 metri. Mai bine sa o iei incetisor ca e periculos happy

| iulianr a răspuns:

In general imi place orice sport, dar prefer mai mult fotbalul, tenis/bagminton si ciclismul.

| AddaSunnii a răspuns:

Plimbarea cu rolele happy

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Boxulhappy

| floresdemayo a răspuns (pentru ReViNeMaScAtii):

Ha, ăsta trebuie sa-l invat si eu, asa ca sa mai plesnesc cate un nemernic pe aici, care ma enerveaza laughing
Nu-mi trebuie multe lectii, am si imaginatie suficienta. Le compensez eu cumva.
Glumesc.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Mergi la box tailandez, e fooooarte fain. Scoate toti dracii din tine (daca ai) si e si foarte solicitant. Slabesti si te tonifici in no time.

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru floresdemayo):

laughing lasa boxul..mai bine ia-ti un nunceag laughing o sa-i pleznesti pana in suflet te asigur.tongue

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Am glumit, o Doamne, iarta-ma. Box imi mai trebuie! Ma faci sa rad, cred ca e primul zambet pe azi, dar nu, nu sunt nervoasa deloc ca sa-l practic. Ce sa mai slabesc? Cand toti imi propun sa ma mai ingras! Sunt piele si os pentru ca neglijez foarte mult mancarea.Imi place sa gatesc orice (mai ales torturi si prajituri), dar nu prea-mi fac timp sa mananc.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Hai ca le mananc eu laughing
Serios ca e sport foarte fain daca vrei sa te-apuci vreodata happy

| floresdemayo a răspuns (pentru ReViNeMaScAtii):

Nun...ce? Ce-i ăla? Hai ca am verificat pe net. Doamne fereste-ma, ma ingrozesti, omule laughing M-ai facut sa rad de mi-am trezit si catelul din somn. Las-o baltă. Nici macar in gluma nu merg cu gandul atat de departe.

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru floresdemayo):

Am glumit stai linistitalaughing

| floresdemayo a răspuns (pentru ReViNeMaScAtii):

Ei, crezi ca n-am stiut!

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru floresdemayo):

Ba datonguevroiam doar sa fiu sigurlaughing

| dodicuta a răspuns:

Prefer voilei, tenis de masa sau de camp, inot.

| Inemes a răspuns:

Somnul happy

| DanScutaru a răspuns:

Basketul este viata meawinking

| anonim_4396 explică (pentru DanScutaru):

S-a practicat si volei la tine in familie? Mi-e foarte cunoscut numele happy

| DanScutaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca ma cunosti sunt din Republica Moldova happy

| anonim_4396 explică (pentru DanScutaru):

Nu pe tine. Am avut un antrenor din Lugoj tot Scutaru happy.
Greseala mea happy.

| Arex a răspuns:

In principal inot, apoi fotbal, basket, ciclism, role, handbal. skateboard, parkour

| Liana12 a răspuns:

Basketball smug:X

| Crisstyanos a răspuns:

Kayacul imi place si practic dar totodata sunt frumoase si fotbalul handbalul atletismul si toate celelalte

| Florescu_Paul_1997 a răspuns:

Eu practic deocamdata inotul.Acum doi ani am mai facut si dans. sper ca ti-am fost de mare ajutor

| 重要人物 a răspuns:

Pai inotul (am facut vara asta) si karate practic de 4 ani si e foarte fain

| Gelu00 a răspuns:

Handball

| 7800Fahrenheit a răspuns:

Eu practic karate Shito-Ryu... De 8 ani! happy

| anonim_4396 explică (pentru 7800Fahrenheit):

Inseamna ca ai ajuns destul de departe. Succes!

| 7800Fahrenheit a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! happy

| Nickolas94 a răspuns:

Daca biliardul(snooker) se considera sport, atunci eu ma ocup cu biliardul!

| deni2000 a răspuns:

Mie imi place voleiul deoarece dezvolta tot corpul, te face sa slabesti si sti cum sa lucrezi in echipa! Mai imi place inotul, mersul pe role si plimbarile cu cei mai buni prieteni!

| Turcu94 a răspuns:

Nici un sport fotbal pe maidanelaughing

| Lamburghina a răspuns:

Taiatu cu druspa

| Octya a răspuns (pentru Lamburghina):

Nu cred ca asta-i sport

| Ponteros a răspuns:

Mie imi plac mai multe sporturi : Football, Basket, Handball, Ciclism, Stafeta, etc. Imi plac prea multe laughing