| Denis2597 a întrebat:

Ce supliment imi recomandati pentru masa? Am auzit niste pareri : gainfast, gfx-8.Ce imi recomandati sa imi vorbiti putin despre el ( sa mi l descrieti ). FUNDA!

2 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Poti sa iti cumperi un gfx 8 deoarece contine un complex de carbohidrati si proteine proportionat corect+creatina care te ajuta foarte mult, dar sincer, daca dispui de bani frumosi incearca sa iti iei un Serious Mass de la ON.Este mult mai bun calitativ decat gfx 8 si rezultatele apar mai repede dar este si mai scump.Si Serious Mass contine creatina dar in cantitati mai mari,l-glutamina+vitamine(A, C, D, E, B5 etc.)etc.
Recomand Serious Mass dar si gfx 8.Totusi,daca dispui de ceva bani cumpara-ti un Serious Mass.

| culturistu a răspuns:

Serious mass e ok! dar tu vrei sa cresti in masa musculara nu sa te ingrasi gainerele contin carbo si eu am folosit serious mass are 250 carbo per servire si 140 g prot eu zic sati eu whei gold 250 lei 2 kg 3 porit pe zi duce si la 300 g proteina daca vrei muschi iti recomand proteina whei gold daca vrei kg bagte pe gainer sal.