| BrianSpilner a întrebat:

Ce trebuie sa mananc ca sa ma ingras big grin am 13 ani si 1.60 si doar 36 kg va rog ajutati-ma dau funda celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| DanielaTerec999 a răspuns:

Uite...nu trebuie sa bagi in tine mancare infundata ca nu este bine, asa a facut si o prietena de-a mea ca era tot asa slaba si s-a ingrasat mult mai mult decat a vrut dar acum a slabit...dar ce vreau sa zic este ca trebuie sa mananci regulat si incearca la masa de pranz sa termini din farfurie, sper sa-ti fie de ajutorhappy

| JokerV a răspuns (pentru DanielaTerec999):

Daca e ectomorf poate sa bage in el tone ca cu greu sa ia in greutate...

5 răspunsuri:
| Gaby405 a răspuns:

Incearca sa mananci macar de 3 ori maxim pe saptamana la kfc sau mec funda

| Cretz98 a răspuns:

De ce sa bagi mancare in tine cand poti face exercitii pentru muschi? si ei te ajuta sa cresti in masa., dar daca nu vrei, asta e...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cretz98):

Fara o alimentatie corespunzatoare, gen 4-5 mese pe zi bogate in proteine, nu pui muschi nici cu cele mai tari exercitii ( decat foarte putin ). Alimentatia e mai importanta decat antrenamentul.

| Anonimguy a răspuns:

Mananca cat mai mult, nu neaparat un fel de mancare. Incearca sa mergi la MCdonalds, si sa manci vreo 2-3 big Mc si o sa veziwinking. Daca nu merge poate asa esti tu, slab happy