| Dragos2399 a întrebat:

Ce ziceti il pune Andrei(Dorian Popa) pe Dima(Dima Gheorghita Trofim la skandenberg?

2 răspunsuri:
| RΔϟVAη a răspuns:

Cred ca vorbesti de Pariu cu viata. Ce am vazut acolo e ca Dima are forta mai multa de Dorian deoarece poate sta in maini, poate face multe faze din astea si iti trebuie forta ca sa iti ridici greutatea. Funda?big grin

| MoOmOshIkA a răspuns:

Nu, nu cred. Dima este cu mult mai puternic. pina acum nu l-am vazut pe dorian sa danseze in miini toate de felul asta...pe linga asta dima este si mau frumos cu mult decit dorian