| saydan a întrebat:

Ce ziceti vreau sa ma duc la box. daca ati fost ziceti-mi si mie cum este. imi este putin teama ca am auzit de la alti prieteni ca daca te duci acolo te bat toti... spuneti-mi cei care sunteti la box. sau cei care stiti (K1) ma scuzati

Răspuns Câştigător
| Alx_Stelii_1980 a răspuns:

E pe categorii daca esti incepator te va baga la ce-i de 10-12 anibig grin poate mai mari. In timp vei avansa si vei ajunge sa-i bati pe ce-i ce sunt profesionisti big grin funda!

4 răspunsuri:
| wj a răspuns:

Du-te linistit, nu e asa.

| beyondbirthday a răspuns:

Parerea mea este ca, daca nu ii enervezi, n-au nimic cu tine.

| Crystyan123 a răspuns:

Eu as zice sa mergi este un sport frumos si stai linistit nu o sa te bata chiar totibatting eyelashes

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu te sfatuiesc, boxul este un sport un pic violent care pe termen lung iti va dauna, gandeste-te atati pumni in cap uita-te la marii sportivi.