| anonim_4396 a întrebat:

Ceau la toti, la cate aparate sa fac maxim pentru o grupa de muschi?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

3-4 exercitii diferite pentru o grupa mare si 2-3 pentru o grupa mica e suficient. cam 3 serii la fiecare.

1 răspuns:
| CrazyTeenager a răspuns:

Ca o completare la ce sa zis mai sus, adaug faptul ca, atunci cand simti nevoia poti face mai mult, sau poti schimba modul de antrenament folosind repetari fortate sau super-serii, pentru a profita din plin de sesiunea de antrenament.