| jumbobadboy a întrebat:

Ceau TPU am proba la sport de 50 de metri si asi dori sa stiu cum pot alerga mai tare.Am scos 50m in 7, 4secunde cum as putea sa fac 7secunde sau chiar sub 7. Daca sunt atleti pe acest site as dori sa primesc raspuns chiar de la ei.

Cel mai bun raspuns funda + vot!

Răspuns Câştigător
| ALEXXSS a răspuns:

Eu iti recomand sa alergi in echilibru cu bratele, daca la misti pe rand Fata sapte, fata spate creezi o forta de miscare mult mai mare >eu am scos 10secunde la 100metri(funda)