| INCREDIBILus a întrebat:

Chiar va fi Steaua exclusa din Champions League (sau astia de la stiri nu au despre ce vorbi si comenteaza asta chiar daca nu e adevarat doar ca sa aiba vizualizari)?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar rica. Becali e la puscarie ca a dat mita la Cluj, astia de la UEFA sunt total impotriva chestiilor astea. Tot cei de la UEFA trebuiau sa trimit ansite omanei sa verifice stadionale echipelor care vor juca si la Steaua nu a trimis pe nimeni, e un semn de intrebare si asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăia de la ştiri exagerează din nou cu mâncatul de rahat, cum e şi firesc pentru media din ziua de azi, dar da, Steaua poate fi exclusă din competiţiile europene sezonul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UEFA da verdictul pe 24. Atrunci vom sti sigur daca va fi exclusa sau nu din Champions League...

| Wehes a răspuns:

Este posibil dar inca se discuta.
Pe 24-26 (parca ) aflam verdictul de la Uefa daca va fi sau nu exclusa.

Răspuns utilizator avertizat
| LimonadaBaa a răspuns:

Uita-te pe site-ul uefa sa vezi ca risca sa fie exclusa, pe 24-25-26 aflam daca va mai juca sau joaca Pandurii in loc lor.