| sorin14 a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai bun Wrestler love strucklove struck?

Raspunsul cel mai bun primeste funda love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Chryssuu a răspuns:

Salut. eu nu ma uit la Wrestling...dar am auzit ca John Cena este ff bunwinking Funda, te roggpuppy dog eyes

8 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

John cena normal laughing)

| OnuOnulică a răspuns:

Chris Benoit a fost cel mai tehnic wrestler din lume.

| Ichigo a răspuns:

Undertaker tongue

| Reigns a răspuns:

Eu zic ca cei mai buni sunt ::: Randy Orton, John Cena si Sin Cara (parerea mea) :*

| TFK a răspuns:

Sin Cara este cel mai bunwinkingwinking

| Madalyna29 a răspuns:

Pai tinand cont de revista PWI care a declarat ca cel mai bun wrestler din ultimul an (perioada august 2010-iulie 2011) este The Miz, eu zic ca Miz este cel mai bun wrestler(cel putin din ultimul an) big grin. Oricum John Cena NU este cel mai bun wrestler, CM Punk il intrece cu mult straight face, asta s-a dovedit la Money in the Bank 2011winking
PS: Cel mai bun wrestler este The Miz, because he`s Awesome :X

| Madalyna29 a răspuns:

Draga Allyynache, Cm Punk l-a batut pe Cena de vreo 3-4 ori doar in 2010, iar Miz a castigat premiul pentru cel mai bun wrestler din ultimul an pentru ca in 2010 a castigat centurile la echipe cu Big Show, Centura US (pe care a detinut-o 11 luni din 12), a castigat meciul Money in the bank al raw-ului, si a devenit campion WWE, aceasta centura tinand-o la el pentru 160 de zile, adica cea mai lunga domnie din postura de campion wwe din ultimii 3 ani, iar in 2011 a castigat main-eventul la WrestleMania in fata lui John Cena straight face. Plus ca, John Cena a declarat pe Twitter ca Miz este omul care munceste cel mai mult in companie si ca merita sa fie in varf tongue. dar oricum fiecare cu idolii lui :*:*. Si am vazut ca a mai spus cineva ca Sin Cara este cel mai bun wrestler, si pot spune ca sunt 80% de acord cu el/ea big grin. Pt ca Sin Cara e mexican, si se misca grozav in ring, este un zburator de elita, si are niste manevre spectaculoase :X :X :X, dar nu cred ca e INCA cel mai bunwinking

| sanu_8180 a răspuns:

John Cena este super tare